Adresu trvalého bydliště či sídla podnikání si můžete pronajmout na lukrativní adrese

I když patříte mezi poctivé podnikatele či řemeslníky, existují věci, které mohou vaše podnikání značně poškodit. Mohou v lidech navozovat pocit, že se nejedná o profesionální služby, ale produkty vyráběné „na koleni ve stodole“. Jednou z těchto maličkostí, ovlivňující podvědomé smýšlení, je sídlo podnikání. Ačkoli na adrese Kotěhůlky 15 není nic špatného, v lidech nenabuzuje pocit důvěry a profesionality. Proto mnoho firem stále častěji využívá virtuální sídlo pro OSVČ a firmy. Lukrativní adresa evokuje v lidech spolehlivou firmu, což vede k vyšším ziskům, ale přináší i další výhody.

Virtuální kancelář

Na webu firmy-sidla.cz zjistíte, že kromě lukrativní adresy můžete získat virtuální kancelář, která vám může značně ulevit od nepříjemné administrativy. Adresu lze využít k zasílání pošty, ale také k fyzickým setkáním s obchodními partnery či významnými klienty. K dispozici máte nejen reprezentativní prostory, ale také bezplatné připojení k wifi a kávu pro všechny vaše hosty.

Ať už jen nechcete uvádět oficiální místo podnikání své trvalé bydliště kvůli ochraně soukromí nebo chcete působit na své okolí profesionálně a spolehlivě, na webu firmy-sidla.cz zajistíte vše během krátkého času za nejnižší ceny na trhu.

Kromě pronájmu virtuálního sídla využijte možnosti dalších nadstandardních služeb, například právní poradenství, vedení účetnictví, tvorbu webových prezentací, tisk propagačních materiálů atd.

Další možností je pronájem adresy trvalého pobytu pro soukromé osoby.

Proč si pronajmout adresu trvalého pobytu

Trvalé bydliště na konkrétní adrese vám dávám mnoho možností, například parkování na určitých místech nebo možnost přihlásit děti do spádové mateřské a základní školy.

Více podrobnějších informací zjistíte na webu firmy-sidla.cz.