Chcete využít letní prázdniny k redukci tuků? Tyto suplementy vám s tím pomohou!

Letní prázdniny jsou pro většinu lidí tím nejlepším obdobím pro redukci tukový zásob. Na jedné straně tady máme vysokou termogenezi, což je naprosto zásadní ukazatel pro likvidování tukových zásob, ale na druhé straně tu rovnou máme také přirozenou tendenci těla v létě neschraňovat zbytečné zásoby navíc.

Suma sumárum, jedná se o naprosto dokonalé období pro redukci tukových zásob. A i když to jde bez suplementace, tak by měla být v ideálním případě velice důležitou složkou vaší životosprávy. Opravdu kvalitních výsledků totiž vždy dosáhnete za kombinace kvalitní a časté stravy, cvičení a k němu přidané suplementace.

Fungují opravdu spalovače tuků?

Spalovače tuků jsou opředeny takovým množstvím mýtů, že jsou rázem těmi nejznámějšími doplňky vůbec. U moderních spalovačů tuků se opravdu dá říci, že fungují. Jenže nejde tady pouze o ně. QNT spalovače tuků jsou totiž podpůrnou látkou k cvičení jako takovému. Zvyšují termogenezi, zlepšují metabolismus a urychlují tak přeměnu tuků na energii. Dokáží vám tak dodat více energie při cvičení, protože pracují s tukovými zásobami.

Pokud ale vezmete spalovače ráno před vysedáváním u počítače, tak na vás bohužel nebudou mít žádné pozitivní účinky, naopak se může dostavit zcela zbytečné nadměrné pocení. Před a po cvičení je navíc dobré podpořit tělo aminokyselinami. QNT BCAA 8500 v podobě jednoduché dávky, je opravdu velké množství aminokyselin, které pomohou s regenerací svalstva a mají i pozitivní účinek na dojezd tukového metabolismu.

Bez rovnováhy tělo spalovat nebude

Důležité je říct, že cestou k hubnutí nejsou diety, ale je to kalorický deficit. Jíst tak můžeme i věci, které by celá řada diet kategoricky odsoudila. Pokud jsou ale kvalitními zdroji makroživin, tak jsou správně. Jenže ani deficit neznamená, že hubnout budeme. Mikroživiny, tím se rozumí vitamíny, stopové prvky, elektrolyty a další, ovlivňují organismus v opravdu velké míře. A to v takové, že dokáží limitovat i hubnutí. QNT vitamíny a další podobné přípravky vám přitom v pravidelné dávce nabídnou dávku vitamínů a prvků, které nutně potřebujete pro kvalitní funkci těla a organismu.