Důvody, proč investovat do profesionálních směšovacích ventilů společnosti Afriso

Směšovací ventily jsou velice důležitou součástí, která pomáhá s dokonalým během každého vodního okruhu ve stavbách, kde je potřeba efektivního směšování studené a teplé vody. Všechny druhy ventilů tak mají jednu jedinou základní funkci, ale i přesto mezi nimi panuje velký rozdíl nejen v kvalitě, ale také v efektivitě.

I tak jednoduchou komponentu, jako je směšovací ventil, lze vyrábět v mnoha variantách kvality a také funkcí, které mohou význam celého ventilu ještě umocnit. A společnost Afriso, je jedním z těch největších odborníků, na výrobu kvalitních ventilů.

Efektivní ochrana proti opaření vodou

Jednou z nejnepříjemnějších věcí, které se nám mohou stát, je moment, kdy se opaříme horkou vodou. Je to poměrně častý domácí úraz, kterému jde dost jednoduše předejít. A to právě i v tom ohledu, že dokáže před touto nepříjemností ochránit i kvalitní směšovací ventil.

Tento účel splňuje především termostatický směšovací ventil, který má rovnou dvojici funkcí. V první řadě směšuje studenou a horkou vodu, jako každý. V druhé řadě ale obsahuje také termostatickou funkci, která je schopná inteligentně hlídat limity teplé vody. Díky tomu může efektivně předejít nepříjemnostem v podobě opaření příliš horkou vodou.

Kvalita, která ve vaší domácnosti vydrží

Termostatické ventily, které nabízí společnost Afriso, zároveň díky svojí kvalitě vydrží déle, než většina konkurenčních kusů. Prvním důležitým faktorem je především kvalita materiálů, ze kterých jsou termostatické ventily vyrobeny. Ty dokáží prodloužit životnost ventilu až několikanásobně, především pak na aktivních plochách celého mechanismu. Důležitou součástí výdrže ventilů společnosti Afriso je také jejich větší odolnost vůči usazování vodního kamene, který působí degradačně na všechny součásti vodních řádů z libovolného materiálu.

Stabilní tlak a větší ovladatelnost

Kvalitní ventil dokáže zjednodušit ovládání celého systému ve všech ohledech. Nejdůležitější je především stabilní výstupní tlak, který by měl kvalitní směšovací ventil vždy zařídit lepší ovladatelnost systému díky menším výkyvům hodnot v rámci vnitřního okruhu