Huawei P30 zařízení, které nepřipouští kompromisy

Huawein představilo před pár dny svou novou vlajkovou loď model P30. Zařízení nabízí špičkové specifikace, převratný fotoaparát a také perfektní zpracování spolu s jedinečným designem.

Unikátní novinka

Design mobilního telefonu je skutečně jedinečný. Kombinuje hliníkovou konstrukci se skleněným povrchem zad, odolností proti prachu i vodě a nabízí se hned v několika barevných provedeních. K tomu připočtěte téměř bezrámečkový displej o úhlopříčce 6,47 palců s OLED technologií a máte zařízení, které by chtěl mít každý.

Rozlišení displeje je Full HD, a nechybí v něm skutečně miniaturní výřez ve tvaru kapky. Displej bude plný nejrůznějších funkcí, jako čtečka otisků prstů, čtečka tváře, nebo jedinečnou technologii Acoustic Display, který povede zvuk unikátním způsobem.

Fotoaparát jaký tu ještě nebyl

Tou nejsilnější zbraní novinky je však fotoaparát, tedy hned čtyři zadní objektivy. Tento fotoaparát slibuje zatím to nejlepší, co kdy bylo do jakéhokoliv telefonu uloženo a svou silou překonává i Galaxy S10+.

Cena novinky bude startovat na 22 499 korunách, vyšší model pak na 24 999 korunách. Na výběr bude ze tří barevných variant a později dorazí ještě jedna další. Navíc je k telefonu akce a to ta, že pokud si zakoupíte telefon do 2. dubna, obdržíte k němu Huawei Watch GT zcela zdarma a k tomu navíc chytrý bluetooth repráček. Při koupi do 15. dubna navíc dostanete 90 denní záruku na displej.