Jakou zvolit tištěnou reklamu? Mohou to být reklamní plachty, brožury nebo letáky

Ať už nabízíte služby nebo produkty, vždy je potřeba o sobě dát vědět široké veřejnosti. S tím vám pomůže nejen online reklama, ale i reklama tištěná. V případě, že hledáte odborníky v oblasti tisku, obraťte se na ABC tiskárnu.

ABC tiskárna – mistři svého oboru

Firma působí na trhu již poměrně dlouhý čas. Za celou dobu své působnosti sbírala zkušenosti a dovednosti a vložila je do své nabídky služeb. Objednat si tak můžete různé tiskoviny za velmi přijatelné ceny, s krátkou dobou dodání. Společnosti totiž sídlí ve vlastních prostorách a pracuje s profesionální výbavo. Do té patří jednak moderní tiskařské technologie a také dokonale vybavené grafické studio, které využívá moderní grafické programy.

Nebojte se tištěné reklamy

Online prostředí sice, u někoho, hraje prim, ale stále se najde dost příznivců klasické reklamy tištěné. Její neodmyslitelnou součást tvoří tisk letáků. Společnost nabízí letáky neskládané, s jedním, dvěma nebo více lomy. Dodejte si svoje vlastní tisková data, můžete si navrhnout i svůj vlastní design. Tisk pak probíhá ofsetově nebo digitálně a to v nejvyšší možné kvalitě. Kromě různých možností skladů si můžete vybrat i formát nebo typ papíru. Kromě leták si můžete objednat také tisk reklamních plachet. Zakázky jsou zpracovány ve velmi krátkém časovém úseku, vy máte přehled o průběhu jejich zpracovávání. Ihned po výrobě jsou připraveny k expedici.

Velmi šikovným pomocníkem jsou také brožury. I výroba brožur se nachází v nabídce společnosti ABC tiskárna. Brožury vám pomohou dokonale představit své služby nebo produkty. Navíc jsou vždy při ruce. Objednat si je můžete také online a to hned v několika velikostech – A4, A5 nebo A6. Vazba je V1- 2 skoby. Na webu naleznete také šablony pro tisk, které můžete využít.