Jednoduchá a efektivní varianta, jak si organizovat domácí potrubí

Potrubí je jednou z nejzranitelnějších součástí domácích energetických rozvodů. Pokud si všimneme toho, jak jsou většinou jednotlivé kusy potrubí vedeny, tak jsou kvalitně izolovány od ostatních druhů vedení, a především jsou výborně uchyceny.

Jenže právě uchycení může být mnohdy jeden z největších problémů, protože může být velice náročné a spousta lidí jej proto jednoduše „odflákne“. Máme pro vás ale řešení. A to takové, které vám umožní opravdu výborné uchycení a uspořádání potrubí bez zbytečně namáhavé práce.

Využijte kvalitní PVC příchytky

Že chcete potrubí zajistit a kvalitně uchytit pomocí plastových příchytek? Možná ještě nedávno by to bylo skoro až nepochopitelný, ale v současných technologiích je spousta možností, jak můžete vyrábět extrémně odolné a kvalitní plastové materiály. Jedním z produktů takových velice odolných kousků jsou právě příchytky na trubky, které jsou nápaditým a kvalitním produktem.

Design, který vás jen tak neomrzí

Zatím co vám většina současných možností nedává na výběr zrovna velké množství designových řešení, tak jsou příchytky velice odlišné. Z praxe většinou potkáváme jenom standardní stahovací kroužky z plechu, které nemusí v každém prostoru vypadat nejestetičtěji. Oproti tomu příchytka na trubku je z PVC materiálu, který se dá velice jednoduše dozdobit a přebarvit přesně podle vašich potřeb a předpokladů.

Mimo toho už i samotný tvar je specifický v tom, že je minimalistický a zároveň elegantní. Nenajdete tady tak nekvalitně zakončené a na pohled odpudivé kousky, ale většinou postupné oblé tvary, které vám dají možnost příchytky odkrýt a nenarušit tím dobrý design.

Instalace bez jakýchkoliv potíží

U typických druhů úchytek většinou musíme řešit složitější ukotvení pomocí hlubokého šroubu nebo popřípadě za použití hmoždinek. Oproti tomu vám plastová příchytka trubky ušetří mnoho starostí. Stačí pouze vyvrtat díry tam, kde chcete mít do budoucna uchycené jednotlivé příchytky a následně je stačí do díry správného průměru aplikovat. Sama úchytka totiž disponuje samonosným systémem, který funguje podobně jako hmoždinka. Ihned po aplikaci tak zůstává připravena k okamžitému použití bez potřeby dalších operací.