Nabídka hydraulických rozvaděčů

Společnost AGPower se specializuje na nejrůznější díly, doplňky a přídavná zařízení pro traktory, ale i jinou zemědělskou, lesní či zahradní techniku. K odběratelům jejího sortimentu patří jak zemědělci či farmáři, tak les a zahrada, sklizeň a chovatelství či zpracování půdy. Rovněž nabízí různou hydrauliku, elektrodíly a baterie, motor a filtry, kejdovou techniku, přípravky na ochranu rostlin, ale také vybavení dílen včetně průmyslových podniků.

Hydraulika

Do této oblasti patří hydraulické hadice, trubky a příslušenství, dále například stauff šroubení, hydraulické adaptéry, spojky, dvojčinné válce včetně příslušenství, rychlouzavírací spojky, kulové kohouty a další potřebné díly. Základem hydrauliky jsou především hydraulické rozvaděče, a to s průtokem, v sadě nebo elektricky ovládané.

Typy hydraulických rozvaděčů

  • Jednopákový hydraulický rozvaděč – jedná se o rozvaděč dvojčinný se zpětnou pružinou a průtokem 40 l/min. Rozvaděč je opatřen pojistným ventilem, který lze seřizovat. Maximální pracovní tlak je 250 barů. Jednopáčkový hydraulický rozvaděč je použitelný v zemědělství, lesnictví, stavebnictví, průmyslu i v dalších oblastech. Velice vhodný je také například na štípačku dřeva, na dílenský lis a jiná podobná zařízení.

  • Dvoupákový hydraulický rozvaděč – tento hydraulický monoblokový ventil dojčinný P40 2x DW, A-B uzavřený je dvoučinný na obou pákách. Dodáván je včetně pojistného ventilu, který lze seřizovat. Pracovní tlak je 250 barů a tento rozvaděč lze používat jak v zemědělství a lesnictví, tak ve stavebnictví a průmyslu.
  • Třípáčkový hydraulický rozvaděč – rovněž monoblokový dvojčinný ventil P40 3x DW, A-B uzavřený má zpětnou pružinu a seřizovatelný pojistný ventil. Maximální pracovní tlak je 250 barů, maximální provozní tlak je 300 barů a průtok je 40 l/min. Tento třípakový hydraulický rozvaděč nachází využití v zemědělství, lesnictví, stavebnictví i v průmyslu. Vhodný je například na čelný nakladač, na hydraulická zařízení atd.