Nejlepší online peněženky

Každý majitel kryptoměn by měl svůj malý digitální poklad střežit v některé ze svých peněženek. My se dnes podíváme na tři nejlepší online peněženky, na které se rozhodně můžete spolehnout.

Naga Wallet

Jedna z nejlepších kryptopeněženek, která dominuje především díky schopnosti extrémního zjednodušení procesu skladování a obchodování s kryptoměnami. Peněženka podporuje více než 1 200 různých druhů kryptoměn, takže na ní můžete skladovat v podstatě vše, na co si vzpomenete. Díky funkci crypto-to-email eliminuje nutnost privátních klíčů a vy tak můžete posílat čí přijímat kryptoměny pomocí schválené e-mailové adresy.

Její poplatky za transakce jsou navíc extrémně nízké, podává informace o cenách tokenů a to vše v reálném čase.

Coinbase

Pravděpodobně druhá nejlepší kryptopeněženka, která je velmi jednoduchá a přehledná. Je vhodná pro začátečníky, kteří si na ní mohou pořídit Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash za fiat měny. Též je to jedna z nejbezpečnějších Hot Wallet. Bezpečí zajišťuje Google Authenticator a schopnost „Vault“ velkého objemu finančních prostředků. K tomu je navíc bonus bezplatného převodu měn na sesterskou burzu Coinbase zcela zdarma.

My Ether Wallet

Skvělá peněženka pro všechny, kteří chtějí udržet v soukromí své klíče, aniž by utráceli za hardwarové peněženky. Peněženka je tvořena online. Webové stránky nic neukládají. Problémem však je o něco větší znalost kryptoměn a proto není tato peněženka vhodná pro úplné začátečníky.