Nově vznikající bytový komplex Vily Chuchle nabídne klid i luxus

Na Praze 5 probíhá projekt vilové výstavby v podobě komplexu Vily Chuchle. Konkrétně se jedná o ulici Na Hvězdárně, která se nachází ve Velké Chuchli proslavené dostihovým závodištěm. Díky stráni porostlé zelní a výhledu na Prahu se jedná o velice zajímavou a unikátní možnost bydlení v Praze. Jaké možnosti projekt Vily Chuchle nabízí?

V nabídce je momentálně 31 moderních vil

Tento developerský projekt zahrnuje jak výstavbu vil, tak pozemky vhodné pro výstavbu do budoucna. Tato atraktivní lokalita by se měla do budoucna stát nejen novým prostorem k bydlení, ale celou vilovou čtvrtí.

Tyto moderní vily v Praze vznikají z návrhů architektů z ateliéru A69 – architekti s.r.o., který má za sebou už mnoho velice úspěšných realizací. Momentální projekt je rozdělen do několika etap s tím, že vily budou na chuchelské pláni vznikat postupně.

Celkem je nabízeno k prodeji 31 vil. 21 je samostatně stojících, ve zbylých 10 případech se jedná o dvojvily. Architektonické studio projektovalo vily tak, aby nebyly úplně stejné, ale aby nabízely různé dispoziční možnosti.

Zájemci si tak mohou vybrat z bytových jednotek 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk plus 1+kk s celkovou obytnou plochou od 154 m2 do 346 m2. Ke vzdušným a moderním vilám patří i větší či menší parcely vhodné na zahrádku.

Okolí vybízí k procházkám i sportu

Co je ale na tomhle projektu díky vilám na prodej to nejlepší, je lokalita. Je odtud krásný výhled na pravý břeh Vltavy a vše kolem je porostlé zelení. Je zde bezproblémová dopravní dostupnost v podobě autobusů a tramvají a také restaurace, kavárny, dokonce i škola a školka a jednoduše všechno, co je nejen pro rodiny s dětmi potřeba.

 

Okolí také vybízí k procházkám, jízdě na kole či kolečkových bruslích a díky blízkému dostihovému závodišti zde nebude nouze o zážitky. Pro milovníky golfu je to jen kousek na golfové hřiště v Hodkovičkách a pro ty, co hledají klid, budou ideální procházky do nedalekého Chuchelského háje.