Oprava notebooku nemusí stát majlant

Když se objeví potíže s notebookem, není to nic příjemného, protože ho většina z nás potřebuje používat každý den. Ať už se objevil jakýkoliv problém, který vám znemožňuje ho používat, obraťte se na zkušený servis. Jednou z nejlepších možností je využít kvalitní servis, kde si poradí s každou závadou. Pokud jste z Brna a okolí, nejlepší volbou je servis FopaNET, který najdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.

Opravy všeho druhu

V servisu vám zajistí hardwarové i softwarové opravy, nezáleží tedy, jaký máte s notebookem problém, vždy vám zde poskytnou adekvátní pomoc. Pomohou s pomalým notebookem, odvirují vám počítač, přeinstalují operační systém nebo třeba vyčistí disk. Pokud je v notebooku poškozená součástka, vymění ji za novou. Pokud máte starší počítač a přemýšlíte, že ho vyhodíte jen kvůli špatné součástce či třeba poškozenému displeji, navštivte raději servis, opravy nejsou drahé a mohou zajistit, že váš notebook poběží zase jako nový.

Jedním z nejčastějších problémů je čištění notebooku od prachu. Práší se všude a notebook to vždy poznamená, po čase se plní prachem a to postupně způsobí, že se začne více zahřívat a být pomalejší. Pokud jste to zaznamenali i vy, notebook zde od prachu důkladně vyčistí a vymění teplovodivou pastu.

Horším problémem může být politý notebook a mnoho lidí ani neví, jak se zachovat. Pokud notebook polijete, vypněte ho, vyjměte baterii a otočte ho tak, aby mohla tekutina vytéct ven. Následně se postarejte, aby se co nejrychleji dostal do servisu, kde provádí i čištění politých notebooků, notebook se rozebere a vyčistí speciálním přípravkem. Vždy se vyplatí znát kvalitní servis pro notebooky, kde umí řešit všechny závady. Servis FopaNET je vám neustále k dispozici a notebook vám opraví v nejkratší možné době a za rozumné ceny.