Potřebujete dostat své produkty nebo služby do povědomí okolí?

Vytváříte kvalitní produkty, které potřebujete dostat do povědomí okolí? Provozujete žádané služby, ale mnoho lidí o vás neví? V dnešním světě obchodu se žádný podnikatel neobejde bez, alespoň malé, propagace a reklamy. Ne každý, má tak vysoký finanční obnos, aby mohl investovat do předražených televizních reklamních spotů. Existují však způsoby, jak svůj výrobek nebo službu zviditelnit i za mnohem nižší cenu. I malá investice se do propagace vaší práce vyplatí a věřte, že se vám v brzké době také vrátí. Zkuste naše tipy na efektivní zviditelnění vaší usilovné práce.

Jezdíte často na veletrhy a předváděcí akce?

Pokud často jezdíte svou službu nebo produkt představovat na různé výstavy, veletrhy a předváděčky, pořiďte si levný roll up, který vám s prezentací velice pomůže. Stojan je skladný a lehký a bez problémů ho můžete převážet ve svém autě. Velkou výhodou je, že do stojanu můžete mít více tisků, které snadno obměníte podle potřeby. U společnosti ABC tiskárna dostanete k roll upu praktickou tašku.

Na prezentaci nesmí chybět brožury

Provedli jste inovaci vašeho produktu nebo služby či zařadili do nabídky úplné novinky? Tisk brožury by měla být jednou z prvních věcí na vašem seznamu k přípravě prezentace. V brožuře produkt nebo službu jednoduše představte, nezahlcujte čtenáře informacemi. Buďte struční a vyzdvihněte nejdůležitější body. V brožuře by nemělo chybět několik fotografií. Lepší alternativou brožury je zhotovení katalogu, kde potencionální klienti nebo zákazníci vše přehledně uvidí.

Letáky nikdy neomrzí

Ačkoliv by se mohlo zdát, že jsou letáky minulostí, opak je pravdou. Podle posledních průzkumů se mnoho lidí k jejich čtení a prohlížení opět vrací. Je velká škoda této situace nevyužít. Levný tisk letáků je efektivní způsob, jak zviditelnit svou společnost nebo své podnikání mezi širokou veřejnost.