Pražské bydlení v sobě skýtá zajímavou příležitost, dáte šanci Žižkovu?

Pokud se rozhodujete nad místem, kde byste se v budoucnu rádi usadili, určitě máte několik želízek v ohni. Je to ale právě Praha, která ční vysoko nad dalšími, zvláště pokud jde o pracovní příležitosti nebo možnosti trávení volného času.

Výborné zázemí pro rodiny, možnost zajít na prvoligový fotbal či hokej, procházet se v rozkvetlém parku během romantické nálady jarních měsíců. I o tom je bydlení v Praze a rozhodně neplatí, že přitom musíte být daleko od centra. Na Žižkově totiž můžete být prakticky v historickém srdci naší metropole.

Praha 3 nabídne kvalitní dopravní obslužnost

Metro, autobus, ale také četné služby v docházkové vzdálenosti. Byty na prodej Praha 3 v sobě snoubí pestrou paletu výhod, kterou zajisté ocení nejen mladší ročníky. Pokud jde o Žižkov, tak kultura zde skutečně jen kvete – důkazem je divadlo věnované jistému Cimrmanovi. V této čtvrti tvořili i Hašek nebo Toyen, Žižkov skutečně patříval umělecky založeným lidem. Milovníci kulturního života zde najdou i kavárny, restaurace a spoustu dalších příležitostí, jak trávit volné odpoledne nebo večer. Nebo se svezete metrem do jiné čtvrti? Na autobus, který vás na podzemní dráhu přepraví, rozhodně nebudete čekat dlouho.

Garsonka nebo spíše pětipokojová varianta?

Projekt Byty u parku je skutečně plný barev, vybírat můžete z několika různých typů bytů. Pokud žijete sami a model 1+kk vám bude vyhovovat, není důvod se k němu nerozhodnout. Pro ty, kteří však plánují početnější rodinu, je k dispozici i čtyři nebo pět pokojů naráz. Moderní bydlení, jež splňuje současné nároky na pohodlí a je velmi vzdušné, se už těší na nové tváře. Vybrat si můžete i variantu bytu s lodžií, balkonem nebo například předzahrádkou, kde lze pěstovat okrasnou zeleň pro radost a potěšení z díla.