Seznamte se s nejlepší úklidovou technikou na trhu

Zajímalo by vás, jakou úklidovou techniku používají velké firmy? Ve velkých a úspěšných firmách používají obvykle profesionální úklidovou techniku od předních značek, protože jedině ta zajistí největší efektivitu úklidových prací. Jestliže máte pocit, že úklid ve vaší firmě není dostatečně efektivní, je nejvyšší čas se seznámit se společností Unikont Group s.r.o., která vám prostřednictvím webu Unikont.cz může nabídnout tu nejlepší úklidovou techniku na trhu od předních značek.

Úklid vnitřních prostorů

Potřebujete zlepšit úklid ve vnitřních prostorech? Pak se vám zajisté budou hodit profesionální stroje, vybírat si můžete jak zametací stroje, tak i průmyslové vysavače a mycí podlahové stroje. Právě podlahové mycí stroje jsou technikou, která ve firmách často chybí a pokud máte velké prostory, je velmi vyčerpávající a časově náročné je mýt bez správné techniky. Zajistěte si do firmy scrubmastery a mytí podlah bude i na velkých plochách hračka. Tyto podlahové mycí stroje se vám nabízí v mnoha provedeních a snadno s nimi umyjete jak velké plochy ve skladech a obchodních prostorech, tak i stísněné kanceláře.

Úklid venkovních prostorů

Uklízet venkovní prostory je dřina, ne však, pokud k tomu využijete vozidla multicar. Zajisté už jste o nich slyšeli nebo jste je dokonce viděli. Jde o transportéry a kompaktní nosiče nástaveb, které využijete pro mnoho prací, je možné na ně aplikovat přes 100 druhů nástaveb a přizpůsobit je tak pro širokou škálu prací. Využijete je nejen k úklidu a manipulaci s odpadem, ale také jsou skvělými pomocníky ve stavebnictví, zahradnictví, ale i komunálních službách. Tato vozidla si získala skvělou pověst. Jsou kvalitní německé výroby a jejich výrobce staví na více než 80 letech zkušeností. Inspirujte se nabídkou vozidel Multicar, která se vám nabízí hned v několika typových řadách.