Sháníte nejlevnější dodávky? Obraťte se na půjčovnu

Dodávku si můžete půjčit nejen pro převoz zboží, ale také na stěhování nebo na cestu do zahraničí. Nejlevnější dodávky k zapůjčení nabízí DODÁVKY EXPRESS se dvěma pobočkami v Praze.

Co můžete očekávat od zapůjčení dodávky?

Především jsou to bezkonkurenční ceny a to jak pro malý, tak i velký počet najetých kilometrů. Najet můžete neomezený počet kilometrů, ani čas zapůjčení není nijak limitován. Se zapůjčenou dodávkou se můžete vydat i do zahraničí. K dispozici máte unikátní konfigurátor, se kterým si sestavíte potřebné vybavení automobilu. Zaplatíte tak pouze za to, co využijete. Všechna vozidla jsou moderní a v dokonalém technickém stavu, jsou pravidelně kontrolována a prověřována. Na žádném vozidle nejsou reklamní polepy. Všechna vozidla jsou opatřena elektronickým vyhledávacím systémem, pro případ odcizení. Jsou tak velmi snadno dohledatelná. Mnoho výhod nabízí bonusová karta, která je přenositelná, můžete ji zapůjčit komukoli.

Cena

Výše kauce a cena se odvíjejí od typu vozidla a jeho výbavy. V ceně je zahrnutá dálniční známka, kterou je každé vozidlo vybavené. Ta je platná pro celou ČR. Samozřejmostí je asistenční služba 24 hodin a zaplacená silniční daň.

Proč právě DODÁVKY EXPRESS?

Mají velmi rozsáhlý vozový park. Všechna vozidla jsou v dokonalém technickém stavu, s nadstandardní výbavou. Zvolit si můžete potřebné vybavení. Vozidlo si může zapůjčit právně i odpovědně způsobilý podnikatel, fyzická i právnická osoba. Pro zapůjčení je potřeba občanský a řidičský průkaz, podnikatelé ještě předloží živnostenský list. Jedná-li se o osobu právnickou v zastoupení, tak je potřeba výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřená plná moc. Výši kauci zjistíte na telefonické lince půjčovny. Cenu můžete uhradit předem nebo při zapůjčení vozidla.