Svou domácnost si pojistíte jednoduše přes internet. Jak na to?

Všichni samozřejmě známe pojištění nemovitosti, kam spadají rodinné domy a byty. Pochopitelně si lze pojistit ale také samotnou domácnost. Zůstat bez pojištění se v mnoha ohledech nevyplácí. Může se stát, ačkoliv nikdo z nás samozřejmě dopředu nechce na tyto situace myslet, že dojde k nenadálé události, a my kvůli ušetřeným několika korunám na pojistce nezískáme žádné odškodnění.

Co se nám může v domácnosti přihodit?

Je toho skutečně nemálo. Pojďme se nyní tedy společně zaměřit nikoliv na nemovitost jako takovou, ale právě na domácnost, kde se může přihodit řada pro domácnost typických událostí. Dopředu je neovlivníme, a tak je dobré být na ně připraven formou pojistky. Pojištění domácnosti se zaměřuje na specifické pojistné události. Mezi některé z nich patří třeba ty následující:

  • Krádež vloupáním
  • Rozbití skla s neurčenou příčinou
  • Přepětí či podpětí v síti
  • Zneužití telefonu
  • Zkažení mražených potravin

A je to samozřejmě ještě řada dalších událostí. Jak vidíte, v domácnosti se to může stát opravdu hodně. Krádež je asi nejtypičtějším příkladem. Zloděj nemusí jen ukrást některé z vybavení bytu, ale může také řadu věcí poškodit. Minimálně třeba dveře. Pokud budete pojištěni a dojde k pojistné události, je vhodné využít asistenční službu, která vám poradí, jak dále postupovat.

Pojistěte si domácnost snadno online

Protože žijeme v internetové době, tak se tomu sice pomalu, ale postupně přizpůsobuje i řada institucí. Mezi některé z těch progresivnějších patří také pojišťovny. Pokud využijete služeb ERGO pojišťovny, můžete si snadno udělat webovou kalkulaci vaší nové pojistky. Pojistěte si domácnost online snadno a rychle, pokud vás tato nabídka osloví. Kalkulace se provádí jednoduše dle m2 obytné plochy, takže je vše velmi jednoduché. Pojistku lze v případě zájmu doslova na pár kliknutí uzavřít.