Vyladěný interiér – jak si zařídit byt podle vašich představ?

Jste vyznavači moderního designu, nebo máte raději rustikální styl? Je jen na vás, jakou cestou se dáte. Přinášíme pár tipů k dokonale vyladěnému interiéru. Hurá na zařizování!

Nejdříve náladička

Určete si styl a atmosféru, kterou si přejete pro svůj prostor. Budete volit střídmé tóny výmalby, nebo se pustíte do tapetování a divokých barev? Ujasněte si, jak chcete, aby váš interiér vypadal.

Velké kusy jako první

Nálada je hotová. Nyní je třeba ji dokonale zabydlet. Pražské truhlářství vám vybaví váš prostor nábytkem, který si sami zvolíte. Nemusíte dlouze běhat po obchodech s nábytkem, kde seženete pouze uniformní a neosobní kusy mnohdy nekvalitního nábytku. Výroba na míru je rychlá a přesná. Jakou podobu bude mít vaše kuchyň? A co ložnice?

Dodržujte styl, který jste si pro svůj interiér určili. Konečně se můžete pořádně vyřádit a vyladit si vše do posledního detailu. Truhlářství na Praze 5 vám splní všechna přání.

Zabydlení

Nábytek máte hotov a konečně se těšíte z toho, jak se vám vše povedlo? Gratulujeme, vítejte doma! Pořádně oslavte, že máte vše přesně podle svých představ! Než budete organizovat pořádnou kolaudačku, popřemýšlejte nad tím, jak by se dal interiér zabydlet. Frčí obří lapače snů z přírodních materiálů, velké obrazy přes půl zdi, nebo vertikální zahrady. Je jen na vás, jakou podobu vašeho domova zvolíte.

Zelená je dobrá

Plíce vašeho bytu, ale také zdroj kyslíku. Nezapomeňte na zeleň. Pokud nepatříte zrovna mezi milovníky zahradničení, nemusíte si celý balkón osadit rajčaty. Například zamiokulkas má hladké a lesklé listy, vypadá luxusně a nevyžaduje téměř žádnou péči. Hodí se do obýváku i do koupelny!

Už se těšíte, až se konečně uvelebíte ve svém novém hnízdě, které máte zařízeno přesně tak, jak jste si přáli?