Výrobky firmy Jarico

Značku jarico.cz nesou výrobky určené pro hygienické, čistící a úklidové účely, ale také například standardní i speciální lepící pásky. Vyrábí je stejnojmenná firma, která zásobuje jak běžnou spotřebitelskou veřejnost, tak mnohé průmyslové, potravinářské a jiné podniky. Bez lepících pásek se neobejdou obchody s nejrůznějším zbožím, obchody a jiné subjekty, které potřebují lepící pásky hlavně k zajištění zabaleného zboží v krabicích.

Nabídka zboží z Jarica

Veškeré zboží nesoucí značku jarico, patří k nepostradatelným produktům. Jednak jsou to různé obalové materiály a předměty určené k hygienickým, čistícím nebo úklidovým účelům. Firma Jarico se snaží pohotově reagovat na aktuální potřeby zákazníků, takže produkuje nejrůznější obalovou techniku jako je balící papír a potravinářské i jiné fólie. Žádanou obalovou technikou jsou také průmyslové obaly, dárkové obaly nebo bio obaly. Dále jsou to motouzy, etikety a etiketovací kleště a k úklidovým účelům velice potřebné sáčky, pytle na odpad a tašky.

Další výrobky se značkou Jarico

Z hlediska ochrany životního prostředí jsou důležité jednorázové nebo plastové výrobky. Známé je například bio nádobí a bio příbory, plastové misky, vaničky nebo kbelíky. Pro potravinářský průmysl vyrábí jarico potravinářské nitě. Na trh jsou dodávány také papírové ubrusy papírové prostírání. Velice užitečné z hlediska hygienického a zdravotního jsou jednorázové hygienické a ochranné oděvy.

Lepící pásky

Standardní lepící pásky se používání v kancelářích i domácnostech. Průmyslové podniky, skladová hospodářství, obchody a další subjekty potřebují k balení zboží i k jiným účelům nejrůznější speciální lepící pásky. V nabídce jarica jsou různé barvy (černá, žlutá, stříbrná a další) a šířky. Pokud jde o provedení, tak jsou na výběr pásky oboustranné, krepové nebo speciální lepící pásky s vodící tkaninou.