Web, který vám umožní sledovat všechny zprávy na jednom místě

V dnešní uspěchané době je každý rád, když může ušetřit trochu času na zábavu nebo čas strávený s rodinou. Proto často hledáme různé šikovné aplikace a pomocníky, kteří nám naší práci usnadní, abychom měli alespoň o trochu času více. Snad každý dnes navštěvuje internet, aby si přečetl nové články. Někoho zajímají zajímavosti, sport, bulvární články, tipy pro maminky, ale jiné třeba jen zpravodajství a zprávy ze světa. Ať už sledujete cokoliv, pravděpodobně máte svůj čas na internetu vyhrazený a nemůžete zde strávit celý den. Pokud nechcete, aby vám uniklo nic důležitého, bude vám nejlepším pomocníkem portál cerstvezpravy.cz.

K čemu web cerstvezpravy.cz slouží

Tento portál v sobě soustředí články ze všech kvalitních českých webů a přehledně je třídí podle kategorií. Pokud máte málo času na čtení, pak tento portál oceníte. V každé kategorii vám zobrazí všechny články, které v daný den vyšly a to ze všech zdrojů najednou, každý zdroj má svůj zvláštní box, kde jsou aktuální články pod sebou, respektive titulky článků.

Vy tedy vidíte všechny články najednou a můžete si vybrat pouze ty zajímavé, abyste si je přečetli, nemusíte tedy ztrácet čas tím, že se budete brodit přes obsah, který vás nezajímá. Stačí na titulek článku kliknout, abyste byli na daný článek přesměrováni. Je to snadné a rychlé. Obsah webu si dokonce můžete plně přizpůsobit tomu, co vás zajímá. U každého zdroje máte možnost ho přidat do oblíbených. Všechny takto označené zdroje pak můžete sledovat ve zvláštní sekci „Moje“. V jedné sekci tak můžete sledovat vše, co vás zajímá, třeba články o autech a sportu, nebo bulvár, bydlení a zahradu a ekonomické články, jak si obsah přizpůsobíte, je jen na vás. Pokud nechcete, aby vám něco uniklo, informace o nových článcích vám mohou chodit na email.