Z fotopasti se pro mnoho lidí stala na pozemku samozřejmost

Fotopasti byly v minulosti poměrně neznámým přístrojem, který používali především přírodovědci. Když se fotopast umístí do přírody, bude zaznamenávat všechna zvířata, která kolem ní projdou. V současné době se sice fotopasti také používají ke sledování zvířat ve volné přírodě, ale mnohem větší využití mají jako prostředek pro ochranu majetku. Fotopast může střežit váš pozemek a informovat vás o každém, kdo na váš pozemek vkročí.

Investice do fotopasti se vyplatí

Fotopasti nejsou velké, mají maskovaný vzhled a neumísťují se na dům, ale na strom. Zde se stanou prakticky neviditelné a budou tajně monitorovat váš pozemek. Nefotí ani nenatáčí v kuse, ale jen tehdy, když jejich PIR čidlo zaznamená tepelný pohyb. Může to být zatoulaný pes, soused nebo také zloděj. Ať už k vám přijde kdokoliv, fotopast ho během zlomku sekundy vyfotí není možné záběru fotopasti uniknout. Fotopast může být aktivní nonstop nebo v čase, který si nastavíte. Rozhodně není dobré, aby byla fotopast aktivní v momentě, kdy budete třeba sekat zahradu.

Jelikož fotopasti disponují neviditelným nočním přísvitem, budou vám pořizovat snímky i v nočních hodinách.

Jsou to odolné přístroje, které vydrží fungovat ve venkovním prostředí po celý rok. Jelikož jsou na baterie, nejste nijak omezeni v tom, kam fotopast umístíte. Může to být na stromě na dvorku, ale třeba také na zahradě nebo v lese. Pořízené snímky a videa si můžete prohlížet na těle fotopasti, ale také ji můžete propojit s počítačem. Zvolit také můžete GSM fotopasti, které vám budou snímky ihned posílat na telefon nebo na email, abyste neustále věděli o všech hrozbách. Fotopasti nejsou drahé a stanou se investicí, která vám konečně dopřeje klidný spánek. Vybírejte si je na e-fotopast.cz.