Zajistěte si kvalitní záložní zdroje

Dokážete si představit, že by vám vypadla elektřina? Mnoha lidem se to stává pravidelně. Když se to stane v domácnosti, obvykle se zapálí svíčky, zapnou svítilny a čeká se, dokud se závada neopraví. Jsou ovšem místa, kde jsou výpadky elektřiny nemyslitelné. Například v různých klinikách, v rybích sádkách a zemědělských objektech je nepředstavitelné, že by najednou vypadla elektřina. Dále je to nepředstavitelné pro poskytovatele serverů a najdou se i další obory, kde by byly výpadky velkým problémem. Pokud chcete mít konstantní zdroj elektřiny bez výpadků, je vhodné se pojistit záložním zdrojem. Záložní zdroje elektřiny fungují tak, že se spustí v momentě, kdy elektřina vypadne a vy máte okamžitě elektřinu opět zajištěnou.

Záložní zdroje od specialistů

Záložní zdroje je vhodné vždy pořizovat u specialistů, kteří nabízí jen prověřené a kvalitní záložní zdroje od renomovaných značek, svému sortimentu rozumí a dokáží vám adekvátně doporučit vhodné řešení. Nejlepší volbou je specializovaný eshop profi-elektrocentraly.cz, kde naleznete naftové, benzinové, ale i bateriové záložní zdroje. Můžete se na prodejce obrátit s vaší poptávkou a on vám vypracuje nabídku na míru, abyste měli zajištěnou kontinuitu provozu. Celý set obsahuje obvykle generátor, odhlučněnou kapotáž, přípravu pro autostart, rozvaděč ATS se stykači a řídící elektroniku. Vybrat si můžete také nekapotované záložní generátory s automatickým startem.

Vyberte si z nabídky jednofázové záložní zdroje (motorové 230V) nebo třífázové záložní zdroje (motorové 400V) v různých provedeních, pokud v nabídce nenajdete, co jste hledali, neváhejte eshop kontaktovat a on vám najde vhodné řešení. Nabízí se vám i bateriové záložní zdroje, které dokáží pohánět 230V zařízení a to naprosto kdekoliv, kam je vezmete. Jsou tiché, neprodukují žádné zplodiny a jsou vhodné pro celou škálu využití, od kempování až po pobyty u vody, na festivaly a mnoho dalšího.

Zdroj: www.digitalpylon.com