Podle čeho si vybrat ideální sedačku do „U“ právě pro vaši rodinu?

Jestliže je vás doma mnoho, nebo se k vám velmi často sjíždí parta přátel nebo širší rodina, je skvělé, když máte prostor na to, koupit si sedačku do „U“. Díky ní usadíte spoustu osob, aniž byste museli shánět další nábytek. Velkou předností sedačky je, že se budete moci dívat na všechny, a přitom budete sedět všichni na sedačky. Proto je také tvar „U“ lepší, než je dlouhá rovná sedačka.

Na co dbát před koupí sedačky

Než investujte do sedačky do „U“, zamyslete se nad tím, kde bude umístěna, zda má mít pohledově hezkou i „zádovou“ část. Pokud s její pomocí bude opticky oddělena kuchyně nebo jídelna od obýváku, zádová část musí být pohledově v pořádku. 

Potahové látky nebo eko koženka by měli být voleny dle toho, kdo bude sedačku používat. Snadná údržba by měla být samozřejmostí při užívání sedačky maličkými dětmi.  I v případě, že máte domácího mazlíčka, který vás tu a tam neposlechne a uvelebí se na sedačce, je potřeba s tím počítat. Na místě jsou žíhané potahové látky, pevnější, odolnější. S malými dětmi se snadno otře od tekutiny nebo kaše, jídla umělá koženka, přičemž je lepší, když je po každý případ v tmavším provedení.

Jestliže už žijí u vás doma jen dospělí, dejte barvám „zelenou“. Nebojte se i světlejších sedaček. Díky potahovým látkám, ale také kvalitním čisticím prostředkům, lze vyčistit takřka vše. Váš obývací pokoj bude veselý a pozitivní.

Úložné prostory a možnost rozložení pro spaní

Jestli u vás rodina či přátelé také občas přespí, je výborné mít rozkládací sedačku. V úložných prostorech lze skladovat deky příp. polštáře a peřiny, povlečení, abyste nemuseli nic přenášet z jiných místností. Úložné prostory bývají v levé i pravé části sedačky, velmi snadno se otvírají a i rozložení sedačky na spaní, stejně jako složení, bývá rychlé a lehké.

Podívejte se na Sg-nabytek.cz a vyberte si sedačku do „L“, která se vám bude plně zamlouvat.