Máte doma pomalý internet?

Stále musíte čekat na to, až se vám načtou webové stránky? Od internetu dnes mnoho lidí očekává rychlost, ale namísto toho se často dočkají jen pomalého připojení, které se neustále seká a mají časté výpadky. Je to dáno, že je na trhu příliš mnoho poskytovatelů a každý nedokáže zaručit kvalitu. Někteří poskytovatelé dokáží dostát svých slibů, ale u některých se dočkáte neustálých poruch, výpadků nebo nízké rychlosti.

Když jde o internet na doma, požadavky lidí se liší, někomu stačí ta nejzákladnější rychlost, aby si mohli přečíst emaily, poslat platby nebo fungovat na sociálních sítích. Stále více lidí ale objevuje nové možnosti a využívají internet i na složité úlohy, kde se bez rychlého internetu neobejdou. Jde například o sledování filmů nebo seriálů online ve vysoké kvalitě. To samé řeší online hráči, kteří hrají náročné hry v HD kvalitě a potřebují velmi rychlý internet. Pro rychlé připojení je nejlepší DSL internet, jde o internet prostřednictvím kabelů, u něj je velkou výhodou, že je rychlý a stabilní. DSL internet znají mnozí jako ADSL nebo VDSL. ADSL je asymetrickým připojením, nabízí lepší stahování dat, ale pomalejší odesílání dat. Mnohem vyspělejší a stabilnější je VDSL.

Změřte si rychlost internetu zdarma

Každý si může zdarma změřit rychlost svého internetového připojení. Jde o službu, která je vhodná pro to, abyste si mohli ověřit, jestli je rychlost vašeho internetu taková, jakou vám garantuje váš poskytovatel. Jděte na měření rychlosti internetu a zjistěte to. Test trvá jen chvilku. Pokud nebudete spokojení, stačí navštívit web Pripojto.cz a vyhledat lepšího poskytovatele, který vám nabídne takové řešení, které vám bude z hlediska rychlosti i ceny vyhovovat. Poskytovatelů je na trhu mnoho a když existuje za stejnou cenu lepší řešení, rozhodně byste nad ním neměli váhat.