Venkovní úklid – využijte pomoci velkých strojů!

Úklidová technika je důležitou součástí mnoha firem. Udržovat čistotu ve velkých halách, vnitřních i venkovních prostorách může být náročné a těžké. Velké plochy si zkrátka a dobře žádají techniku, která vám práci zkrátí a o dost usnadní. Díky širokému portfoliu vybíráte takovou techniku, která padne na míru vám a především vašim potřebám. Stroje se obsluhují jednoduše a úklid tak nebude vůbec otrava. Sortiment společnosti Unikont Group se dělí na dvě základní skupiny – na venkovní úklidovou techniku a vnitřní úklidovou techniku. Jak ji využít a co všechno umí?

Úklid uvnitř může být hračka

Určitě jste už někdy procházeli supermarketem, kde zrovna probíhal úklid a projížděli zde stroje. Ať už to byly stroje zametací, profesionální nebo průmyslové vysavače, univerzální mycí stroje a mnoho dalšího, vždycky vám usnadní práci. I když vypadá úklidová technika poměrně mohutně a těžce, manipuluje se s ní velmi dobře a jednoduše. Multicara nabízí širokou nabídku, která uspokojí potřeby všech míst, kde je potřeba uklidit. Jdete na úklid venkovních prostor? Pak se bude hodit stroj na údržbu komunikací, letní a zimní nástavby, pro dané roční období, sekačky nebo třeba také kloubové nakladače a další a další technika.

Venkovní úklidová technika

Multicary, tedy německá značka nabízí kvalitu a výkon multifunkčních užitkových vozidel. Na trhu jsou absolutní špičkou a to už dlouhé roky. Značka nabízí kompaktní nosiče, nástavby a transportéry všeho druhu. Stroje nabízí celoroční využití, tedy nemusíte vybírat jen pro určitá roční období. Oceníte jej zejména v komunální oblasti, stavebnictví, zahradnictví, v obchodech nebo třeba při likvidaci odpadu. Značka disponuje také robustními stroji pro těžší práci.