Proč má stále více lidí na pozemku fotopast?

Všimli jste si toho, že má stále více lidí na pozemku fotopast? Samozřejmě, že ne, protože není vidět. To je ostatně účelem fotopasti. Toto malé maskované zařízení se umístí na strom, kde se stane prakticky neviditelným. Fotopast se umístí tak, aby monitorovala pozemek domu. Když pak někdo na pozemek vkročí, fotopast ho během okamžiku zaznamená. Toto zařízení je stále populárnější než kamera, která je drahá navíc je všem na očích.

Využijte fotopast, aby chránila i váš pozemek

Vždy vybírejte kvalitní značkové fotopasti, mezi nejlepší na trhu patří například fotopasti Bunaty. Jejich kvalitní PIR čidlo zaznamená každý tepelný pohyb a je jedno, jestli jde o člověka nebo třeba o zajíce nebo psa. Váš pozemek mohou fotopasti střežit v nastavený čas, ale i nonstop, včetně noci. O pořizování nočních snímků se stará neviditelný noční přísvit. Fotopasti jsou velmi odolné a v exteriéru mohou být celý rok, za všech podmínek. Když nějakého vetřelce vyfotí, jeho snímek ihned uloží na paměťovou kartu. Fotopast Bunaty disponuje LCD displejem, takže si snímky můžete následně prohlédnout na něm nebo třeba na počítači. Je hezké, když máte dokonalý přehled o dění na vašem pozemku, když nejste doma. Pokud chcete být ihned informováni o tom, že někdo vkročil na váš pozemek, pořiďte si fotopast s GSM modulem. Snímky vám bude ihned posílat na telefon nebo do mailu.

Fotopast už neslouží jen k monitorování divokých zvířat v přírodě, stal se z ní populární bezpečnostní prvek, který pomohl už chytit a usvědčit mnoho zlodějů. Pokud chcete mít svůj majetek pod kontrolou, fotopast by ani na vašem pozemku neměla chybět. Její pořizovací náklady jsou dnes velmi malé a tak jde o minimální investici do toho, že se budete cítit každý den v bezpečí.