Vydělávejte si nakupováním

Je vaší vášní nakupování a nápisu „Výprodej“ málokdy odoláte? Neustále obměňujete svůj šatník nebo interiér vašeho domova? Jste moderním jedincem, který dává přednost nákupům přes internet? Napadlo vás někdy, že existuje způsob, samozřejmě legální, jak získat část peněz z nakupování zpět? Možná jste již někdy slyšeli pojem „cashback portál“, ale netušili jste o co přesně se jedná a jak efektivně na takovém portále nakupovat.

Co je cashback portál?

Cashback portál, jakým je také tipli.cz, je pouze rozcestníkem mnoha různých obchodů. Pokud sháníte jednu konkrétní věc, nemusíte složitě překlikávat na různé webové stránky. Na rozcestníku objevíte pro jeden typ produktu nebo služby hned několik obchodů. Když si po pečlivém vybírání, zvolíte ten pravý produkt nebo službu, rozcestník vás přesměruje přímo do vybraného obchodu, kde váš další nákup probíhá standardně, jak jste zvyklí.

Obchod, kde svůj nákup uskutečníte pozná, že jste byli přesměrováni z rozcestníku a cashback portálu za to, po zaplacení vaší objednávky, zaplatí odměnu. Cashback portál, včetně tipli.cz, se s vámi o odměnu rozdělí a pošle vám část peněz zpět na váš účet. Výše vrácené částky závisí na vybraném obchodu.

Jedná se o chytrý marketingový tah, na kterém vydělávají všichni a vydělávat můžete i vy. Stačí se bezplatně zaregistrovat na tipli.cz a můžete začít nakupovat.

Produkty a služby nacashback portále

Na tipli.cz můžete nakoupit oblečení, obuv, kosmetiku, elektroniku, sportovní potřeby, potřeby pro zvířata, automobily, potřeby pro maminky a děti, vše do domácnosti a na zahradu, ale také můžete sjednat výhodné pojištění nebo využít možnosti výhodných nebankovních úvěrů.

Kromě navrácených peněz využijte slevy na kosmetiku, oblečení a vše ostatní, slevové kódy a kupóny a mnoha různých akcí a slev. Nákupy na tipli.cz se vyplatí každému.